event4

Po afrohet

ITALIAN NIGHT

Gusht 12, 2019 Ora 22:00

Giardino Della Pace ju fton nje nje nate te paharrueshme . ITALIAN NIGHT sjelle per te gjithe ju nje copez te qytetit te Napolit ne vendin tone.

Piza Napolitane  eshte dhe nje nder vlerat historike te kulinarise botere e cila mbrohet dhe nga UNESCO. Napoli dhe l’antica Pizzeria Da Michele vendlindja e pices, ushqimit qe sot eshte bere ushqimi me I shijshem ne bote, vjen kete nate speicale tek Giadino.

Do keni mundesi te shijoni picen e mrekullueshme napolitane, nen shoqerine e muzikes napolitane e sjelle mjeshterisht nga Banda Muzikore e lokalit tone.

REZERVONI NJE TAVOLINE
event2

Po afrohet

Family Night

Gusht 22, 2019 21:00

Kete fundjave Gairdino Della Pace ka pregatitur nje oferte speciale vetem per familjet qe do na vizitojne. Te gjithe ju qe deshironi te kaloni momente me familjen tuaj, Giardino Della Pace ju mirepret.
Do te kemi cmime speciale per picat familjare dhe gjithashtu shume surpriza te tjera
Ju mirepresim !

REZERVONI NJE TAVOLINE

The Personal Statement is one of the most important parts of applying for college entrance

It’s a great chance to write about your ideas and aspirations for your self, your own future and in which you hope to go in life. Every high school student should at least take this badly. Here are a few things that Will Allow You to create a personal statement termpapersworld.com that will stand out and give you the maximum benefit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment