Misioni

YNE
Ne jemi gjithmone te orintuar drejt  sherbimit cilesor, shijeve qe mbesin gjithmone ne kujtese dhe mikepritjes qe karakterizon vendin tone. Ky eshte misioni yne, sherbim shije dhe mikepritje.

 

Filosofia

JONE

Better ingredients, better pizza – it’s not a slogan. It’s a way of life. John Schnatter Perberes  sa me te mire per nje pice shume te mire, ky nuk eshte thjeshte nje sllogan, kjo eshte nje menyre te jetuarit.

essay writer cheap

superpice
F1

Zbulo

HISTORINE TONE

Giardino Della Pace vjen si realizimi I nje projekti dhe nje endrre per te sjelle nje copez shije italine ne qytetin e Lezhes. Koncepti I nje picerie ku nderthuren me se miri shija, sherbimi cilesor dhe nje ambjent komod perben te gjitha komponentet qe sjellin ne jete Giardino Della Pace.

Kemi nisur kete rrugetim me nje enderr dhe nje deshire per te sjelle risi me gatimet tona dhe per te permbushur te gjitha kerkesat dhe pritshmerite e klienteve tane besnik. Jemi te lumtur qe ne keto vite kemi sjelle gjithmone cilesi dhe kenaqesi qe lexohet lehte ne te gjithe dashamiresine qe klientet tane na dhurojne.

Gjithmone me deshiren per shijen dhe kombinuar kjo me ambientin modern dhe sherbimin cilesor, Giardino Della Pace hap mbas hapi eshte kthyer ne nje dentinacion paresor dhe kryesor . Me shume krenari, konfirmojme qe eshte denstinacioni me I preferuar per qytetaret e Lezhes dhe per turistet e shumte qe vizitojne qyetin tone te mrekullueshem.

Fjale rreth

SHEFIT TONE

Ju prezantojme shefin e guzhines sone. Me nje eksperince te gjate ne fushen e kulinarise dhe ne menyre te vecante I specializuar ne guzhinen italiane, sjell per ju shijen e pakrahasueshme te picave te shumellojshme, gati per tu shijuar nga te gjithe ju. Me nje pervoje mbi 10 vjecare ne kuzhinat e restoranteve me te njohura italiane, vjen per te sjelle per te gjithe ju Pizza Lover, shijet e jashtezakonshme te picave te shumellojshme. Kreativiteti dhe deshira per te sjelle gjithmone shije te reja ne picat tona, jemi te lumtur qe eshte pjese e guzhines sone dhe gjithashtu qe eshte pjese e suksesit tone te perditshem ne realizimin e nje sherbimi te mrekullueshem. Te berit nje pice te mire nuk eshte vetem nje sherbim cilesor por sikurse thote dhe vete shefi yne, te gatuarit nje pice eshte nje art me vete , art qe perbehet nga eksperienca, deshira per te bukuren dhe shija e mrekullueshme. Moto e guzhines sone “A PIZZA SLICE A DAY KEEPS SADNESS AWAY”

Sa te kenaqur jane klientet ?

HIDHINI NJE SY