giardhist
GIARDhis

Zbulo

HISTORINE TONE

Giardino Della Pace  eshte krijuar ne 2015-ten  nga familja Deda, me deshiren  per te sjelle nje copez Itali ne fshatin e shijes dhe ushqimit  qe eshte Ishull Lezhe, nje fshat ky qe me shekuj eshte njohur si fshati i r https://jobitel.com estoranteve dhe i freskise. Pas 18-viteve jete te jetuara me shijen Italiane Gleni nuk hezitoi aspak te sillte ne vendlindjen e tij me te miren qe kishte mesura nga eksperienca. Ne Giardino Della Pace bstincontri.it qe ne hyrje do te ndesheni me nje ambient relaksues dhe te paqte te rrethuar nga shumllojshmeria e luleve dhe freskia e pemeve, ku me pas do te shijoni freskine qe ofron bari me cocktails te ndryshme dhe piceria  me antipastat dhe picat speciale te ofruara sipas shijeve.

Kemi nisur kete rrugetim me nje enderr dhe nje deshire per te sjelle risi me  sherbimet tona  si dhe per te permbushur te gjitha kerkesat dhe pritshmerite e klienteve tane besnik. Jemi te lumtur qe ne keto vite kemi sjelle gjithmone  cilesi  dhe kenaqesi qe lexohet lehte ne te gjithe dashamiresine qe klientet tane na dhurojne.

 Me shume krenari, konfirmojme  qe eshte denstinacioni me i preferuar   per qytetaret e Lezhes dhe per turistet e shumte qe vizitojne qyetin tone.

studies may be in need write my essay of skilled research paper aid.

Galeria

E AMBJETEVE TONA

Sa te kenaqur jane klientet ?

HIDHINI NJE SY

Rrjetet

TONA SOCIALE
shefi

Fjale rreth

SHEFIT TONE

Ju prezantojme stafin te guzhines sone. Nje staf i trajnuar sipas shijes se vertete Italiane per te trajtuar me shume kujdes deri ne detaj cdo pjate qe ofrohet ne Gjiardino. Nga eksperienca shume vjecare ne guzhinen Italiane, Gleni e krijon stafin e tij per te qene me te miret dhe per te dhene me te miren me shume perkushtim. Duke qene nje staf i tille, Giardino   sjell per ju shijen e pakrahasueshme te picave te shumellojshme, gati per tu shijuar nga te gjithe ju.  Kreativiteti dhe deshira per te sjelle gjithmone shije te reja ne picat tona, jemi te lumtur qe eshte pjese e guzhines sone dhe gjithashtu qe eshte pjese e suksesit tone te perditshem ne realizimin e nje sherbimi  te mrekullueshem. Te berit nje pice te mire nuk eshte vetem nje sherbim cilesor por sikurse thote dhe vete shefi yne, te gatuarit nje pice eshte nje art me vete , art qe perbehet nga eksperienca, deshira per te bukuren dhe shija e mrekullueshme.  Moto e guzhines sone “A PIZZA SLICE A DAY KEEPS SADNESS AWAY”

Rezervoni

TAVOLINEN TUAJ

Rezervoni tavolinen tuaj vetem me nje telefonate, dhe perkushtimi do te jete per ju!

Ju mirepresim !